Tarım ve Orman Müdürlüğü teknik personelleri tarafından Kayalı Barajında kaçak avcılığın önüne geçmek amacıyla denetim gerçekleştirildi.
Denetimlerde kaçak avcılık yapıldığını tespit eden yetkililer avcıların malzemelerini ele geçirirken yayınlanan açıklamada; “1380 Sayılı Su Ürünleri Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında; İl Müdürlüğümüzün teknik personelleri tarafından, Kayalı Barajında tekne ile yapılan denetim sonucu yasadışı avcılıkta kullanılan 5 adet muhtelif uzunlukta ve büyüklükte balık avlama ağına el konulmuştur” ifadeleri kullanıldı. (Haber Merkezi)
Editör: Haber Merkezi