2023-2024 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla Kırklareli’nde birçok isim öğrenci, öğretmen ve velilere “başarılar” ile “hayırlı olsun” dileklerini sundular. İşte o mesajlardan bazıları;

Kırklareli Valisi Birol Ekici; “Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle birlikte 2023 - 2024 eğitim - öğretim yılına erişmenin heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Yeni eğitim-öğretim yılının okullarımızın idarecileri ile öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum.”

AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam; “İlk ders zili çaldı. Öğrencilerimiz okullarına kavuştu. 2023-2024 eğitim öğretim yılı tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olsun.”

CHP Kırklareli Milletvekili Fahri Özkan; “2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dilerim.”

AK Parti İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş; “2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık; "2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı'nın değerli öğretmenlerimize, kıymetli velilerimize, sevgili çocuklarımıza ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum."

Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel; “2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Ülkemize hayırlı olsun. Ders başı yapan tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.”

Vize AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın; 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı; tüm öğrenci, öğretmenlerimiz ve velilerimize hayırlı olsun. Huzurlu, başarılı bir yıl olmasını dilerim.”

Giyim Üretiminde Temel İşlemler Kursu Düzenlenecek Giyim Üretiminde Temel İşlemler Kursu Düzenlenecek

Türk Kızılay Kırklareli Şube Başkanı Volkan Göç; “2023-2024 Eğitim öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz.”

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Kırklareli İl Başkanı Selahattin Karanfiler; “Tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize, eğitim çalışanlarımıza ve velilerimize 2023-2024 eğitim öğretim yılı hayırlı olsun.”

Önceki Dönem AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler; Ders zili çaldı, okullar açıldı. 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize, kıymetli öğretmenlerimize ve değerli velilerimize hayırlı olmasını diliyorum. İyi dersler çocuklar!” (Ferdi Kurtbayram)