Malkara'da 1 – 7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle 6 Eylül 2023 Çarşamba günü saat 11.00'de Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen törene; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, Belediye Meclis Üyesi Bahadır Uysal, Malkara Belediyesi Zabıta Müdürü Emrah Özsoybaş, Malkara Belediyesi Birim Müdürleri ve Zabıta Müdürlüğü personelleri katıldı.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan tören, Malkara Belediyesi Zabıta Müdürü Emrah Özsoybaş’ın Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile devam etti.

Çelenk sunumunun akabinde Malkara Belediyesi Zabıta Müdürü Emrah Özsoybaş’ın günün anlam ve önemi belirten konuşmasının ardından tören son buldu.

Kırklareli Belediyesi, “Dolandırıcılara İtibar Etmeyin” Kırklareli Belediyesi, “Dolandırıcılara İtibar Etmeyin”

Törenin ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, güvenlik ve huzur için gece gündüz çalışan Malkara Belediyesi Zabıta Personellerinin Zabıta Haftası’nı kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi. (Gülşah Ayyıldız)