Türk Zabıta Teşkilatı’nın 197. Kuruluş Yıldönümü kutlama etkinliklerinde Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Zabıta Müdürümüz Kenan Erez ve beraberindeki Zabıta memurlarımız Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk koyup, saygı duruşunda bulundular ve ardından İstiklal Marşımızı okudular.

Ardından kısa bir konuşma yapan Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürü Kenan Erez, “Bugün Zabıta Teşkilatımızın kuruluşunun 197. Yılı’nı kutlamak üzere burada toplanmış bulunmaktayız. Her geçen gün hizmet kalitesini arttıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayışla, 7 gün 24 saat çalışma esasına göre görevimizi sürdürmekteyiz. Belediye Zabıta Müdürlüğümüz vatandaşlarımızın sağlıklı ve güven ortamında yaşamalarının güvencesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, düzenli ve sağlıklı bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevi gereği Belediyemizin gören gözü, işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Bu vesile ile tüm Zabıta Teşkilatımızın haftasını kutlar, görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

Atatürk Anıtı’ndaki programın ardından Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürü Kenan Erez ve beraberindeki Zabıtalar, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürü Kenan Erez, “Zabıta Teşkilatımızın kuruluşunun 197. yıl dönümünü kutluyoruz” dedi.

Yaşlılarımızı Unutmadılar Yaşlılarımızı Unutmadılar

Belediye Başkanı Vahap Akay’a Zabıta Teşkilatı’na verdiği destek ve yardımlardan dolayı teşekkür eden Zabıta Müdürü Kenan Erez ve Zabıta memurlarının 197. Kuruluş yıl dönümünü kutlayan Belediye Başkanı Vahap Akay, “Zabıta Teşkilatımızın kuruluşunun 197. Yılını kutluyor, görevlerinizde başarılar diliyorum. Ziyaretiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi. (Haber Merkezi)