KIRKLARELİ; Yunuslar Araçtan Şüphelendi, Suç Makineleri Yakalandı KIRKLARELİ; Yunuslar Araçtan Şüphelendi, Suç Makineleri Yakalandı

Kırklareli'nde zehir tacirlerine göz açtırmamaya kararlı olan Kırklareli Valiliği ve Kırklareli Emniyet Müdürlüğü, NARVAS Projesi ile ihbarları değerlendirip risk haritaları çıkartarak suç ile mücadelede yeni bir dönem başlattı. Uyuma aplikasyonu ve 112 Acil Çağrı Merkezi üzerinden yapılacak ihbarlarda, kısa ve öz bilgiler ile ekiplerin hızlıca harekete geçeceği bildirildi.
Kırklareli Emniyet Müdürlüğü yaptığı duyuruda; "Sokağı, caddeyi, parkı, bahçeyi bildirin yeter. Siz durumu tarif edin, vaziyeti ve durumu kısaca bildirin, rahatsızlık veren konuyu ve yeri söyleyin gerisi bizde" ifadeleri ile çağrıda bulundu.
Kırklareli Emniyet Müdürlüğü, "Hep beraber cadde, sokak, park ve bahçeler, zehir tacirlerine, torbacılara, uyuşturucu içicilerine dar edelim" ifadeleri ile mücadelede birlik çağrısı yaptı.
Gelen ihbarlar ile sahayı sürekli kontrol edecek ekipler, zehir tacirlerine karşı mücadele için ihbarlarda şahıs ve isim zorunluluğunun olmadığını belirtti.
 

Editör: Haber Merkezi