Koç

Sevgili Koç; hayat dinamiklerini etkileyen ve kadersel etkiler içeren Güneş Tutulması;  yaşadığın, çoğunlukla zaman geçirdiğin alanlarda sorumluluklarını artırırken, sürüncemede kalmış konulara hız verebilir, ailevi meseleleri de gündemin yapabilir. Mars’ın seni destekleyen açısı, özel ilişkilerin ve çocuklarla ilgili konuda hedefini ve enerjini yükseltecek.

Boğa

Sevgili Boğa; kendine, hayata ve yakınlarına karşı bakış açını değiştirdiğin, her alanda girişken ama güven duygusunu da önemsediğin bir süreçtesin. Yakınlar, kardeşler, eğitim,  ticari ve çevresel konular yılın sonuna kadar hassasiyet göstereceğin alanlar olabilir. Uzun zamandır üzerinde durduğun ticari bir konunun artık sona ulaşması mümkün.

İkizler

Sevgili İkizler; Güneş Tutulması, yeteneğine, para kazanma kabiliyetine, öz değer ve disiplinine ışık tutarken, maddi anlamda geleceğini garanti altına almak ve girişimde bulunman için destekleyici olabilir. Önümüzdeki süreçte yakınlarınla iş birliklerin hız kazanabilir, zorlandığın ve güven duymadığın konuda aceleci olmamalısın.

Yengeç

Sevgili Yengeç; burcunda oluşan Güneş Tutulması, hayat dinamiklerinde farkındalığının artmasına ve kendini revize etmene yardımcı olurken, birtakım kadersel durumlarda yılın sonuna kadar seni daha fazla olgunlaştırıp, disiplinli kılabilir. Kazançlarını arttırma yönünde girişimlerin hız kazanacak.

Aslan

Sevgili Aslan; bugün bilinçaltını kurcalayan ve duygusal yük getiren düşüncelerle dolu olabilirsin. Önümüzdeki süreçte, egon, hırsın azmin ve mücadele gücün artarken, bir yandan da hassas yönlerini ele alabilir, kendine olan inanç ve motivasyonunu yükseltebilir, inisiyatifli davranabilirsin. Sağlığınla ilgili alanlarda bilinçli olman gerekebilir.

Başak

Sevgili Başak; yeni hedef ve projelerin desteklenirken, adından da çokça bahsedilebilir.  Çağın sana sunduğu teknolojiyi kullanman, yaratıcılığını ve yeteneklerini aktifleştirmen son zamanlarda yaşamış olabileceğin kariyer beklentinin gerçekleşmesine fırsat tanıyabilir. Bu ara analitik düşünmen ve biraz meraklı olman yararına olacak.

Terazi

Sevgili Terazi; Güneş Tutulmasının yoğun etkileri altında olan burçlardan birisin. Kariyer ya da evinle ilgili arzu ettiğin hedeflere adım adım yaklaşırken, yeni gelişen iş tekliflerinde maddi ve manevi güvenlik arayabilir, çıkarlarını ön planda tutmak isteyebilirsin. Sosyalliğinin ve içinde bulunduğun arkadaş grupların avantajlarından faydalanabilir, kimi zaman mücadeleci olabilirsin.

Kırklareli'nde KPSS Heyecanı Kırklareli'nde KPSS Heyecanı

Akrep

Sevgili Akrep; güneş tutulmasının yanı sıra Mars’ın da kariyer evine konumlanması, hedef belirlediğin alanlarda mücadele etmene, akademik konulara ve iletişim ağında olan konulara odaklanmanı sağlayabilir. Değer yargını ön planda tutabileceğin alanları tercih edebilir, sosyal statüne katkıda bulunacak fırsatları değerlendirmek isteyebilirsin.

Yay

Sevgili Yay; rekabet etmekten keyif aldığın bir süreçte olsan da kazançlarınla ve yatırımla ilgili alanlara temkinli yaklaşmak ve kontrolü elinde tutmaya yönelik eylemlerde bulunabilirsin. Karşındakilerinin gelirlerinden fayda sağlayabileceğin gibi iş birliklerinden de ek kazanımlar edinebilirsin. Bazı Yay burçları, risk almak ve gereksiz harcamalar yapmak isteyebilir.

Oğlak

Sevgili Oğlak; karşıt burcunda oluşan Güneş Tutulması, önemli ve uzun vadeli gelişmelerle seni karşı karşıya bırakırken, kadersel olaylar da yaşatabilir. Hayatında köklü dönüşümler yapmak isterken önemini yitirmiş konuları bitirip, yeni gelişmeleri hayatına katabilirsin. Bütçeni dengelemen de önemli olabilir.

Kova

Sevgili Kova; karşıt burcuna konumlanan Mars, ilişkilerin rengini değiştirmeye yönelik enerjiler içinde olmanı sağlayabilir. Bu dönem hizmet aldığın ya da verdiğin alanda değişim söz konusu olabileceği gibi yeme içme ve rutin alışkanlıklarına yeni bir düzen getirebilirsin. İç huzurun ve konforun için ev ofis fikrini benimseyebilirsin.

Balık

Sevgili Balık; ilişkilerin tutkulu bir hal alırken, iş ortamındaki yoğunluk, sorumluluğun getirdiği gerginlik seni mücadele ve rekabet etmeye itebilir. Güneş Tutulması seni olumlu desteklerken, yaratıcılığına ve yeteneklerine yenilik katabilir, ebeveyn olmak isteyebilir, keyif aldığın konulara zaman ayırabilirsin.

Editör: Haber Merkezi