Ulu Cami'de Kur'an Kerim Okundu Ulu Cami'de Kur'an Kerim Okundu

Kırklareli’nin Demirköy ilçesinin Beğendik köyüne, Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Aksoy tarafından ziyaret düzenlendi. Yapılan ziyarete, İl Müdürü Mehmet Aksoy, İğneada Liman Başkanı Resul Ulaş, Demirköy İlçe Tarım ve Orman Müdürü, Balıkçılık ve SU Ürünleri Şube Müdürümüz, Beğendik Köyü Muhtarı ve üreticiler katıldı.

Aksoy ziyaret sırasında üreticilerle tek tek ilgilenerek, onların sorunlarına çözüm getirmek amacıyla sözlü önerilerde bulunup, sorunları ile ilgili notlarını aldı. Daha sonra İğneada Liman Başkanı Resul Ulaş ve Beğendik Köyünün Muhtarı Rüşti Gündüz’den, yapılan üretim ve balıkçılık hakkında genel bilgileri alan Aksoy, balıkçılık hakkında ki sorunların çözümlerinin nasıl yapılabileceğini kendisine anlattı.

Mehmet Aksoy ziyaretin sonunda yaptığı konuşmasında, “Yaptığımız bu ziyaret hem Beğendik köyündeki balıkçılarımız hem de kurum olarak bizim açımızdan çok verimli geçti. Bakanlığımızın hassasiyet gösterdiği konulardan biri olan balıkçılık, ilimiz içinde önemli bir noktadadır. Elimizden geldiğince ve Bakanlığımızın destekleriyle, balıkçılarımız için emeğini yerde bırakmamak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Balıkçılık av sezonunun açılmasıyla birlikte de, bütün balıkçılarımıza bol ve bereketli kazançlar diliyorum.” dedi. (Haber Merkezi)