Kırklareli Belediye Başkanı Derya Bulut, 30. Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali’nin ardından bir mesaj yayınladı.

Bulut açıklamasında şunları kaydetti;

“Gönül Evi”min komşuları, sevgili hemşehrilerim,

Uluslararası Kırklareli Kültür Sanat ve Kakava Festival’imizin 30’uncusunu, unutamayacağımız, tadı damağımızda kalan bir finalle noktaladık.

Aniden bastıran yoğun yağmur nedeniyle ertelenen konserinin acısını, o gece yağan yağmura nazire yapacak kadar yoğun bir izleyici katılımıyla çıkaran Sevgili Reynmen, bizlere unutulmaz dakikalar yaşattı. Ortalığı sallayacak yeni şarkısı ‘Nadide’yi, ilk kez Kırklareli’mizde seslendirdi.

Ardından sahne alan Sevgili Buray, sahneye attığı ilk adımla birlikte, hepimizi adeta büyüledi. Muhteşem performansı, samimiyeti, binlerce hemşehrimi ve tüm festival konuklarımızı mest eden bitmek bilmeyen enerjisi için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Çakır’dan, Kapadokya Araştırmaları Merkezine Ziyaret Çakır’dan, Kapadokya Araştırmaları Merkezine Ziyaret

Kırklareli’miz uzun bir aradan sonra düzenlediğimiz festivalimiz ile eğlencenin ve coşkunun en büyük adresi, Kakava’nın en çok yakıştığı şehir olduğunu herkese yeniden hatırlattı.

Bizler, mesai arkadaşlarımla birlikte, her şeyin en iyisini hak eden siz sevgili hemşehrilerimiz için en iyisini sunmaya devam edeceğiz.

Birlikte, daha nice festivallere, sağlık ve mutlulukla ulaşmak dileğiyle.”

G Og Zh X H Xo A Ac Ju6G Og Zh X G Xs A Am I0 VG Og Zh X G W E A A226 L

Editör: Ferdi Kurtbayram