Vize İlçe Müdürlüğü tarafından, okulların kantin ve yemekhanelerinde görevli personellere, “Okul Kantinlerine Dair Özel Hijyen Kuralları” ve “Gıda Güvenilirliği” eğitimi düzenlenen eğitimler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Tarım ve Orman MüdürlüğümÜ le birlikte gerçekleştirilen eğitimler Vize Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlendi. ( Haber Merkezi)
Editör: Haber Merkezi