Lüleburgaz Vaizi Eren Kahraman'ın da aralarında bulunduğu 20 civarındaki hacı adayının olduğu kafileyi Mekke-i Mukerreme'ye uğurlandı. Din Hizmetleri Uzmanı Resül Çay Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programa Müftü Vekili Babaeski Müftüsü Dr. Faruk Koçak konuşma ve dua ile katıldı. İlçe Müftülüğü diğer vaizleri ve Din görevlilerinin katıldığı program gece 01:00'da hacıları otobüse bindirme ile sona erdi.
Editör: Haber Merkezi