Serhat Ünver

Serhat Ünver

Tüm Makaleleri

KAHRAMAN

Borçları nedeniyle hapse atılan bir adamın hikâyesini konu edinen Asghar Farhadi imzalı “Kahraman” filmi yine şüphelerin üstüne kurulu sürükleyici bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

EUROLEAGUE’DE ARTIK SON DANSLAR…

Euroleague’de son danslar cuma ve pazar günleri Final Four’da sergilenecek. Ribaunt savaşlarının yaşanacağı, kemik seslerinin duyulacağı, antrenörlerin taktik tahtalarında hünerlerini sergileyeceği ve...

RIPLEY

Patricia Highsmith’in aynı adlı suç romanından uyarlanan Ripley; muhteşem atmosferi, sunduğu hikaye ve sinematografisi ile bir başyapıt konumunda.

THE PLEDGE (SÖZ)

Jack Nicholson’ın başrolünde oynadığı The Pledge (Söz) küçük bir kızın vahşice öldürülmesi sonucu amansız takiple katili yakalamaya çalışan bir adamın hikayesini ustalıkla anlatıyor.

EUROLEAGUE’DE ZAFERİN RENGİ SARI LACİVERT

Fenerbahçe Beko, Euroleague’in 30. haftasında kendi salonunda karşılaştığı İspanyol devi Barcelona’yı 88-74 mağlup ederek ilk 4 yolunda büyük bir adım attı.

QUIZ SHOW (ŞİKE)

Robert Redford tarafından yönetilen Quiz Show (Şike) şov dünyasının karanlık tarafını vurucu bir şekilde ele alıyor.

BELFAST

Kenneth Branagh’ın yazıp yönettiği 7 dalda Oscar adayı olarak gösterilen ve en iyi özgün senaryo dalında ödüle ulaşan 2021 yapımı Belfast, sosyo-politik gerilimlerin zirve yaptığı 1960’ların sonunda g...

FENERBAHÇE’DE SCOTTIE WILBEKIN’IN GECESİ

Üstünlüğün tam 25 kez el değiştirdiği muazzam mücadelede kazanan Fenerbahçe Beko oldu.

YAŞASIN CUMHURİYET

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."